Loov Euroopa

09.03 2019

Kutse rahvusvahelisele festivalile Connect 2019

Kutse osalema rahvusvahelisel festivalil Connect 2019

Connect 2019 on rahvusvaheline üritus mis korraldatakse selleks, et viia kokku kõrgel tasemel unikaalne regionaalne võrgustik praktikutest, poliitikakujundajatest, MTÜdest, meediast ja rahvusvahelistest doonoritest, eesmärgiga saavutada reaalne ja püsiv mõju kodanikuühiskonna ja kulutuurisfääri kõige põletavamates küsimustes. Rahvusvaheline konverents on 4 päevane üritus, millele järgneb intensiivne programm töötubade, koolituste, õppevisiitide ja jätkuprojektide paika panemisega.

See toob kokku praktikud (loovmajanduse, hariduse, kultuuri ja noorsootöö valdkonnast), poliitikakujundajad, meedia ja rahvusvahelised organisatsioonid, Euroopast ja Eestist, et ühiselt arutada pakilisemaid probleeme püsivate muudatuste teel.

Registreerimine on avatud kuni 10. märtsini. Registreeru SIIN.

Esimesel päeval toimub rahvusvaheline konverents “Kodanikuühiskonna vabaühendused ja Loovmajandus – uute perspektiivide loomises”
Kuupäev ja kell: 15 märts, 2019, kell 10.00.
Koht: Vaba Lava Teatrikeskuses. (Linda tn. 2, Narva, Eesti)
Osalejad: 120 inimest (s.h. kuni 85 rahvusvahelist osalejat Euroopast ning kõrged külalised rahvusvahelistest organisatsioonidest, ministeeriumitest, saatkondadest ja mujalt) + osalejad Eestist.

Ametlikud keeled: Eesti ja Inglise

Loe edasi SIIT.