Leia endale EL rahastus

Leia endale EL rahastus
Kultuur
Kultuur
30.11.2021

Euroopa Komisjon sai valmis uue interaktiivse juhendi, mis kaardistab kõik ELi tasandil kultuuri- ja loomesektorite rahastamisvõimalused. CulturEU koondab kokku 75 EL-i rahastamise rahastamisvõimalust 21 erinevast EL-i programmist Loovast Euroopast ja Horisont Euroopast kuni struktuurifondide ja InvestEUni. Vaid mõne klõpsuga saab interaktiivne veebitööriist suunata mis tahes Euroopa kultuuriüksuse kõige sobivama ELi rahalise toetuse juurde.

VAATA RAHASTUSVÕIMALUSI

Juhend töötati välja selleks, et aidata igat tüüpi ja suurusega kultuuri- ja loomesektorites töötavatel partneritel liigelda ELi rahastamismaastikul, mõista, millised võimalused neile on kättesaadavad, ning aidata neil lõpuks ELi rahastamisele hõlpsamini juurde pääseda.

Huvitatud osapooled saavad asjakohaseid rahastamisvõimalusi automaatselt filtreerida vastavalt oma vajadustele, sektorile ja esindatava organisatsiooni tüübile. Seda täiendavad inspireerivad näited ja parimad praktikad.

CulturEU-d ajakohastatakse regulaarselt uusima teabega uute avaldatavate konkursikutsete kohta ja see on 2022. aasta alguses saadaval kõigis ELi keeltes.

Vaata lähemalt

Liitu

Värsked uudised

Vaata kõiki