Kultuuripärandi-teemalised veebiseminarid

Kultuuripärandi-teemalised veebiseminarid
Kultuur
Kultuur
3.2.2022

Cultural Heritage in Action, ELi kultuuripärandi alane vastastikuse õppimise kava, mis toetab paljude linnade, piirkondade ja kultuuripärandi sidusrühmade vahelist teabevahetust, alustab veebiseminaride sarjaga, et tutvustada juhtivaid kultuuripärandi algatusi, mis edendavad säästvat linna- ja piirkondlikku arengut Euroopa linnades ja piirkondades.

Veebiseminar toimub esmaspäeval, 28. veebruaril kell 14.00 Kesk-Euroopa aja järgi ning sellel esinevad esinejad Leeuwardenist, Edinburghist ja Helsingist. Euroopa Komisjon tutvustab ka Euroopa noorteaastat, algatust noortele eurooplastele, et saada kasu paljudest võimalustest omandada teadmisi, oskusi ja pädevusi oma professionaalseks arenguks ning tugevdada oma kodanikuaktiivsust Euroopa tuleviku kujundamisel.

Esimeses osas uuritakse kultuuripärandi, hariduse, koolituse ja kirjaoskuse vahelisi seoseid: kuidas saab kohalik kultuuripärand edendada uusi õpikeskkondi hariduses ja aidata tugevdada võtmepädevusi, nagu kirjaoskus, keel, kultuuriteadlikkus ja kaasatus? Kuidas saavad linnad ja piirkonnad toetada õppimist kultuuripärandi kaudu, kultuuripärandiga ja selle kohta?

REGISTREERI SIIN

Lisainfo

Liitu

Värsked uudised

Vaata kõiki