i-Portunus Houses

Kultuur

i-Portunust ehk kunstnike ja kultuuritöötajate mobiilsuskava, mida toetab ELi Loov Euroopa programm, on silmapaistvate tulemustega katsetatud alates 2019. aastast. 2019. aastal toetati 337 isikut ja tänavu on seni valitud veel 304 inimest, kes saavad väikese toetuse (maksimaalselt 3000 eurot), et minna välismaale oma eakaaslastega koostööd tegema, koos tootma või koos looma või professionaalse arengu eesmärgil.

Esimest korda pakub i-Portunuse Houses võõrustajatele või võõrustavatele organisatsioonidele võimalust kandideerida koos oma kunstnike valikuga, et nad saaksid nendega koostööd teha. Rahastamine läheb üksikutele kunstnikele ja kultuuriprofessionaalidele, kuid vastuvõtva või võõrustava organisatsiooni kaudu. See uus meede võimaldab võõrustajatel, kellel ei pruugi olla vahendeid rahvusvaheliste talentide ligimeelitamiseks, osaleda mobiilsuskavas.

Hetkel avatud konkurss on tähtajaga 30. juuni.
Järgmine konkurss avaneb 23. augustil tähtajaga 3. oktoober.
Küsimustega saab pöörduda aadressil iportunus@mitost.org

Pärast neid kahte konkurssi saab -i-Portunusest lahutamatu osa Loov Euroopa programmist, mille eesmärk on toetada, ühendada, stimuleerida ja rahastada kunstnike, loojate ja kultuuritöötajate liikuvust.

28
päeva lõpuni
Tähtaeg:
30.6.2021
aegunud
No items found.
Soovid taotlusvooru kohta rohkem infot?
Vaata detaile

Taotlusvoorud

Vaata kõiki