Loov Euroopa

30.09 2019

Music Moves Europe talendiauhindadele nomineeritud on teada

20.septembril kuulutati Saksamaal Hamburgis Reeperbahni festivalil välja Music Moves Europe Talent Awards 2020 nominendid. Selle iga-aastase ELi populaarse ja nüüdismuusika auhinnaga tähistatakse esilekerkivaid artiste, kes esindavad täna ja homme Euroopalikku muusikat.
Nomineeritud on

5K HD (Austria)
Anna Leone (Rootsi)
AU/RA (Saksamaa)
Beast in Black (Soome)
Charlotte Adigéry (Belgia)
Flohio (Suurbritannia)
Fontaines D.C. (Iirimaa)
Girl in red (Norra)
Harmed (Ungari)
Hugo Helmig (Taani)
Kimberose (Prantsusmaa)
Meduza (Itaalia)
Naaz (Holland)
Perfect Son (Poola)
Pongo (Portugal)
Tribade (Hispaania)
Rahvusvaheline žürii valib kandidaatide nimekirjast kaheksa võitjat. Samal ajal on kogu Euroopa muusikafännidel võimalus hääletada oma lemmikartisti poolt, kes saab publikuauhinna. Oma hääle saate anda Music Moves Europe veebilehel.


Võitjad selguvad alles suure auhinnatseremoonia ajal 17. jaanuaril 2020 Eurosonic Noorderslagi festivalil Groningenis, Hollandis. Iga võitja saab auhinnaks 10 000 eurot, mille nad saavad kulutada oma rahvusvahelise karjääri edendamiseks. Lisaks saab publikuauhinna 2020 võitja ka 5000 euro suuruse preemia.


ELi populaarse ja nüüdismuusika auhinda antakse välja juba teist korda ja sellega soovitakse tähelepanu pöörata tulevastele noortele Euroopa muusikatalenditele ja toetada nende rahvusvahelist karjääri. Music Moves Europe Talent Awards tõstab esile Euroopa elavat ja mitmekesist muusikamaastikku ning paneb teid avastama paljutõotavaid artiste teistest Euroopa riikidest.